Da Nady Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 110 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De gesitueerde in Stia Da Nady Villa Stia is gelegen binnen 9 minuten loopafstand van Palagio Fiorentino en beschikt over een terras met uitzicht op de tuin. Deze 2-badkamer villa beschikt over een bubbelbad en bevindt zich binnen 2 km van Castello di Porciano.

    Het hart van Stia kan worden bereikt in 10 minuten lopen van dit vakantiehuis, en cultuurgerichte locaties zoals Museo dell'arte della lana liggen binnen slechts 13 rijminuten verderop. TACS - Artigiani del Panno Casentino is in de buurt van deze 2-slaapkamer Da Nady Villa gesitueerd. Een van de andere bezienswaardigheden in de buurt is Pieve di Santa Maria Assunta, op slechts 500 meter hier vandaan.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een bidet, een bubbelbad en een apart toilet. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Deze gesitueerde in Stia Da Nady Villa is voorzien van een complete keuken met een oven en keukengerei. L'Officina della Pizza serveert Italiaanse gerechten en ligt binnen slechts 5 loopminuten verderop.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer051041LTN0092,IT051041C203SL8RG0

    Kameropties bij Da Nady Villa Stia

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een bidet, een bubbelbad en een apart toilet. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Da Nady Villa Stia Buitenkant foto Da Nady Villa Stia Bedden foto Da Nady Villa Stia Kamer foto Da Nady Villa Stia Toiletten foto Da Nady Villa Stia Kamer foto Da Nady Villa Stia Toiletten foto Da Nady Villa Stia Keuken foto Da Nady Villa Stia Kamer foto Da Nady Villa Stia Kamer foto Da Nady Villa Stia Voorzieningen foto
    Huis met 2 Slaapkamers

    Grootte: 110 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Da Nady Villa Stia

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Da Nady Villa Stia

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Da Nady Villa?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk Palagio Fiorentino bereiken, gelegen op circa 700 meter van Da Nady Villa, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals Pieve di Santa Maria Assunta, gelegen binnen slechts 6 minuten lopen.
    • Heeft deze villa een keuken?
      Ja, in deze villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Is Da Nady Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Da Nady Villa.
    • Biedt Da Nady Villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Da Nady Villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Da Nady Villa Stia